50 JAAR ECHTE BAKKER
Waarvan 25 jaar Pierre en 25 jaar Joost

Al 50 jaar is Bakkerij Snijders aangesloten bij het Echte Bakkersgilde, wat te herkennen is aan het gele bakkerslogo en onze titel als Echte Bakker. Om tot het Echte Bakkersgilde te mogen behoren moeten we aan strenge eisen voldoen. Zo worden er zeer hoge kwaliteitseisen gesteld voor brood en banket.
Naast dat de producten van goede kwaliteit moeten zijn, is ook de klantbeleving een factor waarop wij worden gecontroleerd. Al deze eisen worden het gehele jaar beoordeeld waardoor wij onze klanten altijd de beste producten en ervaring kunnen garanderen.
Om aan al deze eisen te voldoen is een flinke dosis passie nodig voor het vak. Deze passie en inzet is beloond met tal van prijzen in de afgelopen jaren. Hieronder enkele prijzen waarmee we de eerste plaats hebben behaald en waar wij natuurlijk enorm trots op zijn:
- Limburgs kampioen 1974
- Beste Echte Bakker van Limburg 2002
- Beste Echte Bakker van Limburg 2003
- Beste Vlaaienbakker van Limburg 2016/2017
- Beste Vlaaienbakker van Limburg 2017/2018
- Beste Paasbrood van Nederland 2019
- Beste Vlaaienbakker van Limburg 2022/2023